Вивчайте англійську ONLINE

Ефективна методика вивчення мови

Перші результати вже через місяць.

Залишити заявку

МЕТА

У найкоротші терміни заговорити англійською.
Курс розрахований не тільки на людей, які роблять свої перші кроки у вивченні англійської, а й на тих, хто вже досить добре вміє спілкуватися. Завдяки використанню методики ESL і тренуванням в парах, без зубріння і нудних заучувань, вже через місяць занять ви навчитесь швидко говорити англійською, як своєю рідною мовою. Ви зможете спілкуватися на різні теми, починаючи з опису зовнішності людини і закінчуючи банківськими системами в різних країнах світу. А оскільки уроки будуть проходити в дружній і веселій атмосфері, ви отримаєте від навчання максимум задоволення.

ONLINE КУРС

 • Рівень володіння англійською: будь-який
 • Вік: від 12 до 99+
 • Тривалість курсу: 2.5 місяці
 • Кількість уроків: 24 по 2 години
 • Група: до 8 осіб
 • Графік: 2-3 рази на тиждень
 • Час: 9:30, 16:00, 18:30

FREE SPEAKING CLUB

FREE MOVIE CLUB

135 грн / год (6480 грн / курс)

ЯК ПРОХОДИТЬ НАВЧАННЯ

Ви живете в іншому місті або навіть іншій країні, але чули про наші курси і хочете вивчати англійську саме з нами? Для вас є спеціальна пропозиція: ON-LINE розмовний курс.
Курс розроблений за методикою ESL, але заняття проходять в on-line форматі в додатку. Це дає можливість вивчати мову у себе вдома, а якість навчання буде такою ж, як якщо б ви відвідували заняття в реальності!

Після тестування і визначення вашого рівня, вам підберуть напарника, з яким ви будете виконувати тренування під контролем викладача так само, як це відбувається на звичайних уроках за методикою ESL. Розподіл по кабінетах в Zoom – це та функція, завдяки якій ваш викладач зможе відстежувати і контролювати вашу роботу в парах, – основна перевага методики ESL. Як і в off-line форматі, кожен урок включає в себе наступні кроки:

01

ВВЕДЕННЯ НОВИХ СЛІВ

Слова - основа мови. Це назви предметів, явищ і дій. Чим більшим словниковим запасом володіє людина, тим точніше вона зможе висловлювати свої думки. Для введення нових слів використовується метод асоціацій, коли англійському слову придумують співзвучне українське слово і встановлюють логічний зв'язок. За допомогою цього методу нові слова запам'ятовуються набагато швидше!

02

ВВЕДЕННЯ МОДЕЛІ РЕЧЕНЬ

Віртуозна гра на скрипці або кружляння танцюристів на паркеті може ввести в оману, що це неповторне індивідуальне виконання. У той час, як в основі завжди є прості елементи! У мові цими елементами є моделі речень, так називаються найтиповіші побудови фраз.

03

ТРЕНУВАННЯ

У багатьох сферах діяльності людини практика є чи не єдиним способом навчання. Кожен з нас може легко пояснити будь-яке своє вміння тим, що він багато практикувався. На наших уроках 80% часу ви будете практикуватися, відпрацьовуючи навички мови і закріплюючи вивчені слова і конструкції в тренуваннях в парах, причому, кожен раз з різних напарником! Так що навик спілкування формується саме на практиці.

04

ПИСЬМОВА ПРАКТИКА

Письмова практика відбувається в процесі виконання домашнього завдання. У нашого домашнього завдання є одна важлива особливість - воно полягає в писемній практиці тільки того, що було пройдено на уроці, і в остаточному закріпленні вивченого матеріалу!

05

ВІЛЬНЕ СПІЛКУВАННЯ

Вільне спілкування означає здатність висловити будь-яку свою думку. Це також означає розуміння мови на слух. Все це приходить в процесі практики і освоєння кожного списку слів і різних варіантів побудови речень. Наше завдання - підготувати Вас до "вільного плавання", в якому Ви можете розраховувати на свої знання і навички, не звертаючись до допомоги on-line перекладача!

Після завершення відповідного рівня учням проводиться іспит, і, в разі необхідності, корекція. Таким чином ведеться ефективна індивідуальна робота з кожним учнем, і кожен рівень при цьому засвоюється на 100%.

РЕЗУЛЬТАТ

Практичне володіння іноземною мовою і отримання свободи в спілкуванні!

НАС РЕКОМЕНДУЮТЬ

ПОЧНІТЬ РОЗМОВЛЯТИ АНГЛІЙСЬКОЮ ЗА
1 МІСЯЦЬ ЗА ДОПОМОГОЮ МЕТОДА ESL

 • 80% часу розмовна практика

 • Швидкий результат за 1 місяць

 • 65% студентів приходять по рекомендаціям

  Запишіться на безкоштовний пробний урок


  Догори

   Заявка на курси


    Заявка на ДОДАТКОВІ КУРСИ


     Заявка на Speaking club


      Заявка на Movie club


       Заявка на Listening skills


        Заявка на Grammar course

         Записатися на безкоштовний урок

         Формат навчання

          Заповніть дані і перейдіть на сторінку тестування
          Також, спеціально для вас, знижка 15% на ВСІ курси



          id:btn-perehod-ua

           Заявка на курс підготовки до ЗНО



            Заявка на курс з носієм

             Заявка на онлайн курс


              Заявка на travel курс

               Заявка на курс для тінейджерів

                Заявка на розмовний курс

                 Формат обучение